Pracovník/pracovnice myčky (Olomouc)

SAMOHÝL MOTOR a.s. nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice myčky". Nástupní mzda je od 18 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice myčky
Obor(y):
Služby
Obec:
Olomouc
Mzda:
od 18 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
SAMOHÝL MOTOR a.s. - prac.
tř. Kosmonautů 846/2
77900

724 332 533

Další informace o volném místu

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 846/2, Olomouc.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
Co Vám k práci u nás pomůže: vyučení nebo střední vzdělání technického směru, znalost postupů při mytí a čištění vozidel, řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič, rezonance s mottem: “Spokojenost zákazníka na prvním místě.”
Co Vás u nás bude bavit: mytí, čištění, impregnace, leštění, konzervace, tepování a ostatní specifické úkony, dodržování stanovených postupů při práci s chemií a technikou.
Věříme, že Vás u nás potěší: to, že Vaši práci oceníme a budeme si jí vážit, vřelé přivítání do firmy a postupné zaškolení, práce v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, která je špičkou na Moravě, dotované firemní stravování - jídelna v areálu společnosti, zvýhodněné volání (i pro rodinné příslušníky), služby společnosti za zvýhodněnou cenu, atd., nástup dohodou.

Zam. výhody: Příspěvek na stravování, jídelna v areálu firmy, sleva na firemní služby, zvýhodněné volání (i pro rodinné příslušníky), firemní oblečení, firemní akce.

Kontakt na zaměstnavatele

SAMOHÝL MOTOR a.s. - prac.
Karin Hajná
724 332 533
hajna@samohylmotor.cz


Poslední změna: před 3 týdny