Pracovník/pracovnice údržby (Olomouc)

SAMOHÝL MOTOR a.s. nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice údržby". Nástupní mzda je 20 000 – 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice údržby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Olomouc
Mzda:
20 000 – 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
SAMOHÝL MOTOR a.s. - prac.
tř. Kosmonautů 846/2
77900

724 332 533

Další informace o volném místu

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 846/2, Olomouc.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
JAKÁ BUDE VAŠE ROLE U NÁS? Zabezpečování oprav a údržby technického a technolog. zařízení našich provozoven v Olomouci. Zabezpečení provedení předepsaných revizí, prohlídek a zkoušek technického a technolog. zařízení provozoven. Zabezpečení celoroční údržby areálu v Olomouci. Zodpovědnost za vedení a řádné uložení provozních knih a technické dokumentace. Zodpovědnost za úsporné hospodaření s energiemi.
CO UMÍTE A CO MÁTE ZA SEBOU? Máte minimálně výuční list? Máte vysoké pracovní nasazení? Zkušenosti nemusíte mít velké, rádi Vás se vším seznámíme. Jste odolný, odpovědný a samostatný? Jste technicky manuálně zručný. ŘP sk. B - podmínka, sk. C - výhoda.
BUDETE U NÁS PRACOVAT RÁDI, PROTOŽE: To, že Vaši práci oceníme a budeme si jí vážit. Vřelé přivítání do firmy a postupné zaškolení. Práce v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, která je špičkou na Moravě. Dotované firemní stravování, zvýhodněné volání (i pro rodinné příslušníky), slevy na firemní služby, firemní oblečení, praní firemního oblečení, firemní akce aj. Nástup dohodou.

Kontakt na zaměstnavatele

SAMOHÝL MOTOR a.s. - prac.
Karin Hajná
724 332 533
hajna@samohylmotor.cz


Poslední změna: před 4 týdny