Právník/právnička odboru sociálních věcí (Olomouc)

Olomoucký kraj nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Právník/právnička odboru sociálních věcí". Nástupní mzda je 24 770 – 36 470 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Právník/právnička odboru sociálních věcí
Obor(y):
Právo
Obec:
Olomouc
Mzda:
24 770 – 36 470 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Krajský úřad Olomouckého kraje
Jeremenkova 1191/40a
77900

585 508 217

Další informace o volném místu

Pracoviště: Krajský úřad Olomouckého kraje, Jeremenkova č.p. 1191/40a, Olomouc. Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve.
(pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou)
Charakteristika vykonávané práce: vypracovávání zásadních právních výkladů a stanovisek nebo stanovování obecných postupů aplikace právních předpisů nebo komunitárních předpisů ve specializovaných oborech ve vymezené působnosti státní správy nebo samosprávy včetně případného řešení věcně a právně složitých případů a zastupování veřejných zájmů v soudních sporech.
Požadavky: dosažené vzdělání VŠ
Obor vzdělání právo
Znalosti oboru zákon o sociálních službách, zákon o sociálně-právní ochraně dětí, správní řád, zákon o krajích, zákon o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich
Zvláštní odborná způsobilost pro výkon správních činností v sociálních službách, při sociálně-právní ochraně dětí výhodou
Praxe ve veřejné správě výhodou
Praxe v oboru v posledních 5 letech výhodou
Jazykové znalosti cizí jazyk (angličtina, francouzština, němčina) výhodou
Další požadované dovednosti
- uživatelská znalost PC (MS Office)
- ŘP sk. B
- samostatnost
- komunikativnost
- smysl pro týmovou práci
- schopnost analyticky a koncepčně myslet
Přihlášky v zalepené obálce s označením "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na pozici právník Odboru sociálních věcí Krajského úřadu Olomouckého kraje" doručte POUZE na adresu: Krajský úřad Olomouckého kraje Odbor kancelář ředitele Oddělení personální Jeremenkova 40a, 779 00 Olomouc nebo předejte v podatelně úřadu, nejpozději do 30. 6. 2021 do 12:00 hodin.
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo.
Formulář přihlášky do výběrového řízení naleznete na www.olkraj.cz - volná pracovní místa na KÚOK - přihláška do výběrového řízení - formulář. Dokument lze otevřít a stahovat pouze přes internet.

Kontakt na zaměstnavatele

Krajský úřad Olomouckého kraje
Mgr. Zbyněk Vočka
zástupce vedoucí odboru
585 508 217
zbynek.vocka@olkraj.cz


Poslední změna: před 2 týdny