Disponent/disponentka (Olomouc)

FEE Transport s.r.o. nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Disponent/disponentka". Nástupní mzda je 20 000–66 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Disponent/disponentka
Obor(y):
Administrativa , Doprava
Obec:
Olomouc
Mzda:
20 000–66 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
FEE Transport s.r.o. - prac. Olomouc
Krapkova 1159
779 00 Olomouc 9

+420 735 755 934

Další informace o volném místu

Pracoviště: Krapkova č.p. 1159/3, Olomouc. Vhodné i pro absolventy, OZZ.
První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Disponent se stará o zajištění, řízení přepravy a vyhledávání optimálního řešení přepravy zboží včetně plánování vhodné trasy a vytíženosti jednotlivých vozidel. Komunikuje se zákazníky a sleduje plnění dodávek zboží. Stará se také o výběr vhodných dopravců a udržování obchodních vztahů.

Rádi vám uděláme lákavou nabídku na míru podle vašich zkušeností a praxe. Jistotu práce na HPP. Zázemí úspěšné, rostoucí společnosti. Nadstandardní výdělky s řadou individuálních i týmových výkonnostních bonusů.

Požadujeme: pracovitost, vytrvalost a odhodlání; obchodního ducha; ochotu učit se novým věcem; výborné komunikační dovednosti; schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí; pečlivost; obecnou znalost zeměpisu Evropy; dobrou znalost práce na PC (práce s dopravními databázemi); zkušenosti s vedením týmu lidí; odolnost vůči stresu.

Zaměstnanecké výhody: 13. i 14. plat, možnosti kariérního růstu pro všechny; příležitosti pro vzdělávání a profesní rozvoj; pravidelné zvyšování základní mzdy (každý odpracovaný rok); zvyšování dnů dovolené (za každý rok den navíc); individuální motivační příspěvky; a mnoho jiného.

Kontakt na zaměstnavatele

Monika Hrubešová
+420 735 755 934
personalniodd@feetransport.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 5.12.2019