Fakturant/ka výrobního závodu Bystrovany (Bystrovany)

PRESBETON Nova, s.r.o. nabízí v obci Bystrovany volnou pracovní pozici "Fakturant/ka výrobního závodu Bystrovany". Nástupní mzda je 17 000–25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Fakturant/ka výrobního závodu Bystrovany
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Bystrovany
Mzda:
17 000–25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
PRESBETON Nova, s.r.o. (vedle Horizontu - bus č. 15 - zast. na znamení)
779 00 Olomouc 9

Další informace o volném místu

Pracoviště: Bystrovany č.p. 215.
Nabízíme volné pracovní místo fakturant/ka v Bystrovanech. Nástup ihned, nebo dle dohody. Náplň práce: vystavování dodacích listů, faktur, dobropisů a jejich evidence v účetním systému Helios Green, práce s pokladnou (přijímání a vydávání hotovosti), komunikace se zákazník (přímý prodej, vyřizování telefonátů apod.), komunikace s obchodním oddělením a oddělením dopravy, vystavování objednávek, paletové hospodářství, naskladňování a rezervace zboží a výrobků, meziskladové přesuny.
Požadavky: min. SŠ, vzdělání ekonomického směru nebo praxe na podobné pozici výhodou. Smysl pro odpovědnost za vykonanou práci, velmi dobré komunikační schopnosti, vyjednávací a prodejní dovednosti, příjemné vystupování, uživatelská znalost PC. Dále nabízíme pravidelné měsíční a čtvrtletní prémie, stravenky s příspěvkem zaměstnavatele, měsíční příspěvky na penzijní připojištění a jiný věrnostní a stabilizační program. Kvalitní zaučení, příjemný kolektiv, dlouhodobou perspektivu v české prosperující společnosti.
V případě zájmu zasílejte životopisy POUZE na email: kveta.ludmilova@presbeton.cz, v předmětu zprávy uvádějte Fakturant/ka Bystrovany. Budeme Vás kontaktovat ohledně osobního pohovoru, proto na sebe nezapomeňte uvést telefonní spojení.

Kontakt na zaměstnavatele

Květa Ludmilová, vedoucí fakturace
kveta.ludmilova@presbeton.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 7.2.2019