Hlavní účetní (Olomouc)

Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Hlavní účetní". Nástupní mzda je 15 000–19 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Hlavní účetní
Obor(y):
Administrativa , Finance
Obec:
Olomouc
Mzda:
15 000–19 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Klíč - centrum sociálních služeb, příspěvková organizace
Dolní hejčínská 50
779 00 Olomouc 9

+420 585 425 921,733 531 342

Další informace o volném místu

Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 50/28, Olomouc. Nástup dle dohody. Zkrácený úvazek (24 hodin týdně), předpoklad výhledového navýšení úvazku na plný. Předpokládáme zájem o dlouhodobý pracovní poměr.
Pracovník zajišťuje komplexní vedení účetnictví včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih, evidenci majetku a provádění inventarizačních prací.
Požadujeme: Střední odborné vzdělání s maturitní zkouškou ekonomického zaměření.
Další požadavky: praxe v oboru, schopnost samostatného rozhodování, schopnost týmové práce, právní a ekonomické povědomí; znalost vedení účetnictví a inventarizací; základní znalost práce s výpočetní technikou; flexibilita, odpovědnost, komunikační schopnosti, empatie, jednání v souladu s etickými normami, partnerský přístup k lidem s postižením, spolehlivost, schopnost řešit zátěžové situace, asertivita; ochota k dalšímu sebevzdělávání, profesionální přístup k práci, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B. Výhodou je znalost účetnictví příspěvkových organizací zřizovaných územním samosprávným celkem.
Výše mzdy závisí na počtu let doložené započitatelné praxe.
Zájemci doručí přihlášku do výběrového řízení (stručně, volnou formou), strukturovaný profesní životopis (s uvedením tel. čísla, poštovní a e-mailové adresy), doklady o vzdělání, případné reference, souhlas se zpracováním osobních údajů. Informace o zaměstnavateli: www.klic-css.cz (e-mail: sona.pospisilova@klic-css.cz)
Zaměstnanecké výhody: možnost cenově zvýhodněného stravování
Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky (pracovní dny od 8.00 - 15.00 hod.).

Kontakt na zaměstnavatele

Soňa Pospíšilová
+420 585 425 921,733 531 342
sona.pospisilova@klic-css.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 21.5.2019