Hráč orchestru MFO - hráč skupiny II. houslí (Olomouc)

Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Hráč orchestru MFO - hráč skupiny II. houslí". Nástupní mzda je 22 470–33 780 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Hráč orchestru MFO - hráč skupiny II. houslí
Obor(y):
Kultura a sport
Obec:
Olomouc
Mzda:
22 470–33 780 Kč
Směnnost:
Neurčeno
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné v konzervatoři
Adresa pracoviště:
Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace
Horní náměstí 424
779 00 Olomouc 9

+420 602 585 787

Další informace o volném místu

Pracoviště: Horní náměstí č.p. 424/23, Olomouc. Nástup od 1. srpna 2019, popř. dle vzájemné dohody.
Jedná se o zástup za RD, následná spolupráce dle domluvy. Nerovnoměrně rozvržená pracovní doba.
Od uchazečů požadujeme:
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru
- flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, preciznost
Uchazečům nabízíme:
- pracovní pozici v tradiční a renomované instituci
- platové zařazení dle platných předpisů (12. platová třída) a odpovídající praxe
- zaměstnanecké benefity: stravenky
- 5 týdnů dovolené
Přihlášky, obsahující jméno, příjmení a kontaktní údaje (email, telefon) zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a informací, zda požadujete zajištění korepetice buď v tištěné podobě poštou na adresu sídla MFO, anebo v elektronické podobě (dokumenty ve formátu PDF) na emailovou adresu inspektor@mfo.cz, a to nejpozději do 24. 6. 2019 včetně. Na obálku, resp. do předmětu emailu uveďte "VŘ - hráč v orchestru MFO - hráč skupiny II. houslí". Součástí emailové zprávy, popř. poštovní zásilky musí být vyjádření souhlasu s tím, že Moravská filharmonie Olomouc zpracovává osobní údaje příslušného uchazeče za účelem administrace tohoto výběrového řízení a vedení evidence uchazečů o zaměstnání. Pakliže uchazeč nevyjádří tento souhlas, nemůže být do VŘ zařazen a jím zaslané podklady mu budou odmítnuty a vráceny zpět.
Přihlášení uchazeči budou po datu uzávěrky příjmu přihlášek pozváni ke konkurzní předehrávce, která se uskuteční dne 26. 6. 2019 v sále MFO Reduta (Horní náměstí 23, Olomouc). Konkrétní čas bude uchazečům upřesněn po termínu uzávěrky přihlášek do konkurzu. Předehrávka bude koncipovaná jako dvoukolová. K této předehrávce si každý uchazeč nastuduje:
- vybrané části orchestrálních partů, které jsou dostupné ke stažení on-line ve formátu PDF pod URL: http://www.mfo.cz/konkurzy
- sólový přednes s doprovodem klavíru: W. A. Mozart: koncert dle vlastního výběru (1. věta s kadencí) a J. S. Bach: Sonáta a partita dle vlastního výběru (1 část).
Případné další informace poskytne tajemník konkursní komise p. Radim Černín (email: inspektor@mfo.cz, tel.: 602 585 787), anebo vedoucí skupiny 2. houslí pan Igor Kopyt (email: igor.kopyt@email.cz, tel.: 730 129 666).

Kontakt na zaměstnavatele

Radim Černín
+420 602 585 787
inspektor@mfo.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 30.5.2019