Klientský poradce a správce pojistného kmene (Uničov)

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí v obci Uničov volnou pracovní pozici "Klientský poradce a správce pojistného kmene". Nástupní mzda je 22 000 – 50 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Klientský poradce a správce pojistného kmene
Obor(y):
Finance
Obec:
Uničov
Mzda:
22 000 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - Uničov
Litovelská 32

Další informace o volném místu

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Na pobočce Kooperativy Uničov na HPP, aktivní komunikace s přidělenými i vlastními klienty, poradenství a prodeji finančních produktů Kooperativy a České spořitelny - pojištění, účty, úvěry, vklady.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené + 6 volných dní; příspěvek na životní pojištění až 3 000 Kč měsíčně, příspěvek na penzijní připojištění až 1 000 Kč měsíčně; stravenky v hodnotě 130 Kč; zázemí kanceláře, mobil, notebook; možnost využití služebního auta; navíc ročně 12 000 Kč do benefitního portálu na zdraví a rekreaci; maximální slevy na pojistky a produkty České spořitelny a.s.; zajímavé motivace a společné akce, zajištěno proškolení, dostatek klientů k oslovení, vhodné i pro zájemce z jiných oborů - intenzivní podpora rekvalifikace

Kontakt možný osobně po domluvě, telefonicky nebo e-mailem, lze také kontaktovat přes sociální sítě (Facebook, WhatsApp, LinkedIn).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem