Konzultant/ka prodejny T-Mobile Uničov (Uničov)

J.G. Mobile s.r.o. nabízí v obci Uničov volnou pracovní pozici "Konzultant/ka prodejny T-Mobile Uničov". Nástupní mzda je 28 000 – 40 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Konzultant/ka prodejny T-Mobile Uničov
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch , Služby
Obec:
Uničov
Mzda:
28 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
J.G. Mobile s.r.o. - prac. Uničov
Střední 1445
78391

Další informace o volném místu

Nástup možný ihned.
Vhodné i pro OZZ.
Rozšiřujeme tým.
Pojď na sobě pracovat do skvělého týmu, vydělej si peníze na své koníčky, bav se a podívej se s námi třeba i do světa. Ti šikovnější z vás se navíc posouvají v kariéře na další pozice ve firmě - prací konzultanta totiž vše jen začíná. Na co se v T-MOBILE těšit:
Pěkně od začátku:
Pro Tvůj co nejjednodušší start Ti přidělíme mentora a absolvuješ úvodní školení, které tě vtáhne do tajů telekomunikací.
Poznáš nové kolegy z celé republiky, kteří jsou na začátku stejně jako ty. Na prodejně:
Tvou hlavní náplní bude inspirovat zákazníky službami a produkty T-Mobile.
Podporou při rozjezdu Ti bude mentor a vedoucí.
Kolegové budou současně Tvou partou, se kterou budeš sdílet úspěchy a užiješ si pracovní i nepracovní akce.
Budeš plnit svůj pracovní plán a radovat se z možnosti řídit svou mzdu.
ÚSPĚŠNÝ je u nás každý, kdo: má rád prodej a výzvy jsou mu vlastní, rád komunikuje s lidmi, zajímají jej jejich potřeby a přání, má radost z prodeje a plnění stanovených cílů mu dává novou energii, se zajímá o svět mobilních telefonů a moderních technologií.
Za to VŠECHNO pro TEBE máme:
Základní fixní mzdu + neomezené provize + individuální a týmovou odměnu. Průměrný výdělek je 28.000 Kč. Ale Ti nejlepší si odnáší přes 35.000 Kč.
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou hned od začátku. Příspěvek k základní mzdě v 1. měsíci - osobní ohodnocení dle progresu učení se. Neomezené volání, SMS i pořádný balík dat. Zvýhodněné služby i pro rodinu a kamarády. Řadu firemních benefitů - slevy, pobyty, pracovní i osobní rozvoj. Možnost být u žhavých novinek a být testerem služeb a vše si vyzkoušet, a tím to u nás ale začíná…
Máme rádi úspěšné zaměstnance a proto je také posouváme dál na pozice HW nebo Firemních specialistů, Zástupců vedoucích, Vedoucích nebo Trenérů. Je to jen na Tobě a Tvém chtíči.
Kdo jsme? Partnerem T-Mobile Czech Republic jsme už od roku 1996, čili déle než 25 let. Otevírali jsme jednu z prvních prodejen. Naším cílem je poskytnout zákazníkům kvalitní servis při výběru telekomunikačních služeb. Mezi naše hodnoty patří dlouhodobá spokojenost zákazníků, profesionální a kvalitní servis, dostupná a moderní prodejna. Přidej se do našeho týmu a buď strůjcem svého vlastního úspěchu! Těším se, až se vzájemně lépe poznáme při osobním setkání.
Pokud Tě tato pozice zaujala, máš středoškolské vzdělání, aspoň uživatelskou znalost počítač a telefonu, budeme rádi, když nám pošleš své CV. Nejpozději do 3 dnů se Ti ozveme s podrobnostmi ohledně výběrového řízení. Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 1 měsícem