Noční strážný / strážná (Olomouc)

DIOL družstvo nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Noční strážný / strážná". Nástupní mzda je od 125 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Noční strážný / strážná
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Olomouc
Mzda:
od 125 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední odborné
Adresa pracoviště:
DIOL družstvo - Wolkerova ulice

Další informace o volném místu

Nástup možný ihned.
Družstvo invalidů s tradicí více než 65 let a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici Noční strážný / strážná na recepci hotelu v Olomouci. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nástup do zaměstnání dohodou.

Pracovní místa jsou vyhrazena pro osoby zdravotně postižené (OZP). Nabízíme Vám zaškolení, díky čemuž získáte práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod). Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 27,5 hod. týdně. Za Vaši práci nabízíme odměnu ve výši od 125,- Kč/hod + příplatky za noční, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího nebo příspěvek na dojíždění z větší vzdálenosti.

Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte pouze v pracovní dny od 8 do 15 hodin personální oddělení firmy na tel.: 704 602 838 - slečna Králová nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol@diol.cz a my Vás budeme sami kontaktovat. Děkujeme Vám.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 3 týdny