Překladatel/překladatelka - tlumočník/tlumočnice do oddělení zahraničních vztahů (Olomouc)

Statutární město Olomouc nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Překladatel/překladatelka - tlumočník/tlumočnice do oddělení zahraničních vztahů". Nástupní mzda je 22 980 – 33 790 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Překladatel/překladatelka - tlumočník/tlumočnice do oddělení zahraničních vztahů
Obor(y):
Kultura a sport
Obec:
Olomouc
Mzda:
22 980 – 33 790 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Statutární město Olomouc
Horní náměstí 583
77900

Další informace o volném místu

Výběrové řízení č. 2022/39. Výběrové řízení a tiskopisy jsou k dispozici na internetové adrese: http://edeska.olomouc.eu (kategorie: Výběrová řízení na zaměstnance statutárního města Olomouce; Vyhledat) nebo na oddělení personálním a právním.
Druh práce: výkon činností při zajišťování překladatelských a tlumočnických prací Magistrátu města Olomouce zařazených v oddělení zahraničních vztahů.
Pracovní poměr na dobu neurčitou.
dosažené vzdělání - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu,
obor - humanitní,
praxe - praxe v oblasti překladatelských a tlumočnických činností,
znalosti a dovednosti - angličtina nebo němčina slovem i písmem na odpovídající překladatelské a tlumočnické úrovni, státní zkouška z anglického jazyka nebo německého jazyka, další cizí jazyk přednostně slovanský (polština, ukrajinština, ruština) výhodou, znalosti oboru public relations, protokolární záležitosti a problematika EU, samostatnost, časová flexibilita a organizační schopnosti, komunikativnost a společenské vystupování, smysl pro týmovou práci, dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), ochota soustavně se vzdělávat a učit novým postupům.
Nabízíme: možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje, perspektivní pracovní pozici.
Přihlášku s požadovanými doklady zašlete nejpozději do 27. 5. 2022 na adresu: Magistrát města Olomouce, oddělení personální a právní, Horní náměstí č. p. 583, Olomouc 779 11, telefon: 585 513 204/298/295/294.
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami.
Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení.
Náležitosti přihlášky jsou: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost a místo trvalého pobytu; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče.
K přihlášce je nutno přiložit: strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo výběrové řízení kdykoliv zrušit.

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 2 týdny