Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů s možností růstu (Olomouc)

Codaruina s.r.o. nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů s možností růstu". Nástupní mzda je 18 000–25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Prodejce/prodejkyně mobilních telefonů s možností růstu
Obor(y):
Informační technologie , Obchod a cestovní ruch
Obec:
Olomouc
Mzda:
18 000–25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV
Adresa pracoviště:
Codaruina s.r.o. - Prodejna Mobil maják v galerii Globus Olomouc
Pražská 248
779 00 Olomouc 9

+420 777 023 637

Další informace o volném místu

Pracoviště: Pražská č.p. 248/39, Olomouc.
Do prodejny MT a příslušenství Mobil maják v galerii hypermarketu Globus Olomouc přijmeme pozitivního a ochotného prodejce. Baví vás komunikace s lidmi a v žilách vám koluje obchodnická krev? Uspokojuje Vás dobře odvedená práce a rád/a si vyslechnete pochvaly od klientů? Pak vás tato pozice bude velice bavit.
Náplň práce:
Prodej mob. telefonů a příslušenství (obaly, kabely, nabíječky, baterie, power banky atd.), lepení tvrzených skel a fólií, komunikace se zákazníky, příjem a výdej reklamací/servisů, objednávání zboží u dodavatelů, výdej objednaného zboží zákazníkům, práce s pokladním systémem, naskladňování zboží, drobná výpomoc zákazníkům s nastavením telefonů, zálohování dat atd.
Požadujeme:
Příjemné a ochotné vystupování, komunikační schopnosti na vysoké úrovni, schopnost rychle se učit, dobrou znalost práce s počítačem a vyhledáním na internetu, pokročilou orientaci v oblasti mobilních telefonů, pozitivní přístup.
Nabízíme: Nástupní plat 18.000 - 25.000 Kč podle zkušeností + bonusy za výsledky. Po zkušební době odměna formou procent ze zisku, práci na hlavní pracovní poměr, možnost růstu na pozici vedoucí/ho prodejny.
O nás: Jsme rostoucí firma se startupovým duchem, vyznáváme férový přístup k zákazníkům a práce nás baví. Zakládáme si na přátelských vztazích.
Kontakt POUZE telefonicky nebo emailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Miroslav Hoza
+420 777 023 637
hoza@mobilmajak.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 29.11.2019