Projektant pozemních staveb - junior (Olomouc)

DISPOZIA s.r.o. nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Projektant pozemních staveb - junior". Nástupní mzda je 20 000–30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Projektant pozemních staveb - junior
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Olomouc
Mzda:
20 000–30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
DISPOZIA s.r.o. - prac. Olomouc
Šlechtitelů 813
779 00 Olomouc 9

+420 722 928 708

Další informace o volném místu

Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 813/21, Olomouc. Nástup možný ihned.
Jsme Dispozia. Moderně myslící, zodpovědná projekční firma s rodinnou atmosférou a nabízíme rozletovou plošinu pro začínajícího stavaře.
Pro naše klienty zpracováváme projektové dokumentace ve všech jejich stupních. Jsou to především rekonstrukce starých objektů, okrajově pak novostavby. Vymýšlíme, navrhujeme, vyřizujeme, zkrátka vše, co se točí kolem projektů staveb.
Neustále se nám navyšuje objem práce a potřebujeme nejen posily, ale i následovníky. Momentálně hledáme člověka, který je na startu své kariéry, má stavební vzdělání středoškolského nebo vysokoškolského směru a chce se věnovat stavařině. Podmínkou nejsou zkušenosti, ale technické myšlení, pečlivost, touha učit se nové věci a zodpovědné chování. Znalost AutoCADu a Office bereme jako samozřejmost.
Výplata se bude odvíjet od šikovnosti a bude se v průběhu měnit. Kromě platu můžeme nabídnout usměvavý kolektiv, společné aktivity, útulnou kancelář s terasou a v neposlední řadě skvělou kávu. Cílem je, aby naši kolegové chodili do práce s radostí.
Pokud hledáte projekční firmu, ve které chcete vyrůst, posouvat se a vzdělávat, napište nám něco o sobě a svých zkušenostech v krátkém motivačním dopise. Nezapomeňte přiložit i životopis. V případě, že nás zaujmete, potkáme se osobně a probereme možnosti spolupráce.
Start do profesního života je důležitý. Pošlete nám zprávu POUZE na ondrej.bija@dispozia.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Ondřej Bija
+420 722 928 708
ondrej.bija@dispozia.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: před 4 dny