Projektant pozemních staveb (Olomouc)

DISPOZIA s.r.o. nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Projektant pozemních staveb". Nástupní mzda je 25 000–35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Projektant pozemních staveb
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Olomouc
Mzda:
25 000–35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vysokoškolské
Adresa pracoviště:
DISPOZIA s.r.o. - prac. Olomouc
Šlechtitelů 813
779 00 Olomouc 9

+420 722 928 708

Další informace o volném místu

Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 813/21, Olomouc. Nástup možný ihned.
Myslíme moderně, projektujeme zodpovědně, jsme Dispozia.
Jsme hlavně stavaři a pro naše klienty zpracováváme projektové dokumentace ve všech jejich stupních. Jsou to především rekonstrukce starých objektů, okrajově pak novostavby. Vymýšlíme, navrhujeme, vyřizujeme, zkrátka vše, co se točí kolem projektů staveb.
Pracují u nás lidé, kteří mají skvělé technické myšlení, baví je stavařina a jsou to detailisti. Zodpovědné chování je pro ně nezbytnou ctností.
Neustále se nám navyšuje objem práce a potřebujeme posily. Momentálně hledáme člověka, který umí číst v budovách a vnímat jejich okolí, dokáže zhodnotit její stav, navrhnout odpovídající řešení a následně ho i nakreslit, k tomu používáme program AutoCAD. Rozmanitost našich zakázek je nemalá a dáváme možnost pro seberealizaci.
Výplata se bude odvíjet od zkušeností a šikovnosti. Nejméně však 25 000 Kč hrubého. Další postup se odvíjí od kvality práce, produktivity a efektivity. Kromě platu můžeme nabídnout 5 týdnů dovolené, občasnou práci z domu, veselý a usměvavý kolektiv s rodinnou atmosférou, společné aktivity a v neposlední řadě skvělou kávu. Cílem je, aby naši kolegové chodili do práce s radostí.
Hledáme člověka, který může nastoupit v brzké době. Budeme ale hledat do doby, dokud nenajdeme ideální shodu.
Pokud hledáte projekční firmu, které chcete pomoci růst a chcete posouvat i sebe, napište nám něco o sobě a svých zkušenostech v krátkém motivačním dopise. Nezapomeňte přiložit i životopis. V případě, že nás zaujmete, potkáme se osobně a probereme možnosti spolupráce. Pokud vše klapne, máme pro Vás připravené útulné místo u terasy.
Není na co čekat. Pošlete nám zprávu POUZE na ondrej.bija@dispozia.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Ondřej Bija
+420 722 928 708
ondrej.bija@dispozia.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: před 8 dny