Recepční / vrátný / vrátná (Olomouc)

DIOL družstvo nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Recepční / vrátný / vrátná". Nástupní mzda je od 107 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Recepční / vrátný / vrátná
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Olomouc
Mzda:
od 107 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
DIOL družstvo - prov.
Litovelská 1350/2a
77900

704 602 838

Další informace o volném místu

Pracovní místa jsou vyhrazena pro osoby zdravotně postižené (OZP). Nabízíme Vám zaškolení, díky čemuž získáte práci na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouvu vč. odvodů na důchod). Jedná se o práci na zkrácený pracovní úvazek 30 hod. týdně. Za Vaši práci nabízíme odměnu ve výši od 107,- Kč/hod + příplatky za noční, víkendy a svátky. Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího.

Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte pouze v pracovní dny od 8 do 15 hodin personální oddělení firmy na tel.: 704 602 838 - slečna Králová nebo zašlete svůj životopis na e-mail diol@diol.cz a my Vás budeme sami kontaktovat. Děkujeme Vám.

Družstvo invalidů s tradicí 65 let a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy recepce/vrátnice pro pracoviště Olomouc. Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost, příjemné vystupování, komunikativnost, samostatnost a spolehlivost. Praxe na obdobné pozici a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nástup do zaměstnání možný ihned nebo dohodou.

Kontakt na zaměstnavatele

DIOL družstvo - prov.
Kateřina Králová
704 602 838
diol@diol.cz


Poslední změna: před 1 měsícem