Specialista v oboru energetika staveb (Olomouc)

DISPOZIA s.r.o. nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Specialista v oboru energetika staveb". Nástupní mzda je 25 000–35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Specialista v oboru energetika staveb
Obor(y):
Stavebnictví
Obec:
Olomouc
Mzda:
25 000–35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vysokoškolské
Adresa pracoviště:
DISPOZIA s.r.o. - prac. Olomouc
Šlechtitelů 813
779 00 Olomouc 9

+420 722 928 708

Další informace o volném místu

Pracoviště: Šlechtitelů č.p. 813/21, Olomouc. Nástup možný ihned.
Energetika je v dnešním světě velké téma a bude to téma i pro našeho nového kolegu.
Jsme projekční firma a pro naše klienty zpracováváme projektové dokumentace ve všech jejich stupních. Jsou to především rekonstrukce starých objektů, okrajově pak novostavby. Vymýšlíme, navrhujeme, vyřizujeme, zkrátka vše, co se točí kolem projektů staveb.
Pracují u nás lidé, kteří mají skvělé technické myšlení, baví je stavařina a jsou to detailisti. Zodpovědné chování je pro ně nezbytnou ctností.
Momentálně hledáme člověka, který má rád čísla, (stavební) fyziku a zajímá se o energetiku staveb. Zkušenosti na této pozici jsou velkou výhodou, ale je také vhodná i pro absolventa VŠ, nejlépe stavební fakulty. Znalosti základních programů jako AutoCAD a Office považujeme za samozřejmost.
Náplní práce je zpracování průkazů energetické náročnosti budov, energetických posudků pro dotační účely (NZÚ, IROP, OPŽP a další), průzkumy staveb a jejich posouzení, konzultace apod. Dáváme prostor pro seberealizaci, aby člověk neupadl do stereotypu.
Výplata se bude odvíjet od zkušeností a šikovnosti. Nejméně však 25 000 Kč hrubého. Další postup se odvíjí od kvality práce, produktivity a efektivity. Kromě platu můžeme nabídnout 5 týdnů dovolené, občasnou práci z domu, veselý a usměvavý kolektiv, společné aktivity, útulnou kancelář s terasou a v neposlední řadě skvělou kávu. Cílem je, aby naši kolegové chodili do práce s radostí.
Hledáme člověka, který může nastoupit v brzké době, přijímáme však pouze v případě úplné shody.
Pokud hledáte projekční firmu, které chcete pomoci růst a chcete posouvat i sebe, napište nám něco o sobě a svých zkušenostech v krátkém motivačním dopise. Nezapomeňte přiložit i životopis. V případě, že nás zaujmete, potkáme se osobně a probereme možnosti spolupráce.
Jsme rodina, myslíme moderně, projektujeme zodpovědně, jsme Dispozia.
Je to příležitost. Pošlete nám zprávu POUZE na ondrej.bija@dispozia.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Ondřej Bija
+420 722 928 708
ondrej.bija@dispozia.cz

Rozšiřte nabídku práce dál


Poslední změna: 16.4.2019