Stavební dělník, výpomocné práce (Olomouc)

Silwer BLACK, s.r.o. nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Stavební dělník, výpomocné práce". Nástupní mzda je od 120 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Stavební dělník, výpomocné práce
Obor(y):
Stavebnictví , Výroba a provoz
Obec:
Olomouc
Mzda:
od 120 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
Silwer BLACK, s.r.o. - území města Olomouce

Další informace o volném místu

Pracovní pozice: Stavební dělník, výpomocné práce
Popis výkonu: Výpomocné práce na stavbě
Platové zařazení: 120,- Kč/hod ( cca. 21.000,- hrubého)
Pracovní doba: 7-15,30 hod, jednosměnný provoz, Po-Pá
Zkušební doba: 3 měsíce, nástup dle dohody, možný ihned
Místo výkonu: Město Olomouc, centrum
Požadavky na uchazeče : Trestní bezúhonnost
Náplň práce: Výpomocné stavební práce, úklidy na stavbě, nošení materiálu

Kontakt : sekretariat.espritreal@gmail.com, +420 725 994 785

Kontakt na zaměstnavatele

Poslední změna: před 4 dny