Strojní operátor CNC (Šternberk)

EUTECH akciová společnost nabízí v obci Šternberk volnou pracovní pozici "Strojní operátor CNC". Nástupní mzda je 125 – 200 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Strojní operátor CNC
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Šternberk
Mzda:
125 – 200 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Adresa pracoviště:
EUTECH akciová společnost
Nádražní 1617/1
78501

Další informace o volném místu

EUTECH akciová společnost je česká firma zabývající se výrobou vstřikovacích forem, soustružených dílů a leteckých přístrojů s tradicí více než 75 let.
Do sériové kovovýroby přijmeme novou posilu na pozici Strojní operátor CNC. Vhodné i pro absolventy strojírenských oborů - nabízíme možnost zaškolení. Pracovní smlouva se uzavírá na rok s možností na prodloužení na dobu neurčitou.

Co bude náplní Vaší práce?
- obsluhovat CNC soustruhy, to je seřizovat stroje v průběhu výroby, vyměňovat nástroje, ostřit nástroje a provádět jednoduché opravářské práce;
- budete provádět samokontrolu kvality, to je používat ruční měřidla, kalibry a posuvky, spolupracovat s oddělením kvality.
Koho hledáme?
- uchazeče, který má praktické myšlení a schopnost samostatného rozhodování
- zná práci s měřidly a umí číst výkresovou dokumentaci
- vzdělání SOU (vhodné pro obory: obráběč kovů, mechatronik, mechanik seřizovač, strojní mechanik, mechanik opravář motorových vozidel a podobné)

Zaměstnanecké výhody: stabilní pracovní uplatnění v prosperující společnosti, dotované podnikové stravování, 5 týdnů dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní spoření, odměna za doporučení zaměstnance (až 40.000 Kč), zvýhodněné mobilní tarify, mimořádné odměny 2x ročně, benefitní systém Cafeteria a další.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis POUZE na e-mailovou adresu kariera@eutech.cz nebo volejte na telefonní číslo 731 858 702 (6:00-17:00 hod.).

Kontakt na zaměstnavatele


Poslední změna: před 4 dny