Strojní zámečník-dokončovací práce po strojním obrábění (Olomouc)

TOOL Werkzeugbau s.r.o. nabízí v Olomouci volnou pracovní pozici "Strojní zámečník-dokončovací práce po strojním obrábění". Nástupní mzda je od 170 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Strojní zámečník-dokončovací práce po strojním obrábění
Obor(y):
Výroba a provoz , Zemědělství a lesnictví
Obec:
Olomouc
Mzda:
od 170 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
TOOL Werkzeugbau s.r.o.
Na zákopě 452/1a
77900

585100019

Další informace o volném místu

Náplň práce:
měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů, vzájemné polohy prvků a jakosti povrchu, dokončovací práce po strojím obrábění, příprava a vychystávání materiálu dle zakázek, ruční obrábění a zpracovávání kovových materiálů řezáním, pilováním, vrtáním, broušením, volba postupu práce a technologických podmínek pro ruční a strojní tvarování kovových součástí.

Požadujeme:
vzdělání v oboru zámečník, orientace ve strojírenských normách a v technické dokumentaci nástrojů, samostatnost, čtení tech. výkresů v 3Dmodelech, znalost vrtání materiálů, dvousměnný provoz, 7,5hod. pracovní doba

Nabízíme:
práce v přátelském kolektivu, příspěvek na stravu, práce ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí na českém i zahraničním trhu, dovolená 188hod. (25dnů), sportovní firemní akce, závodní stravování, nástupní mzda dle zkušeností, po zapracování růst mzdového ohodnocení, motivující příplatky.

Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Iveta Burešová
585100019
iveta.buresova@toolgmbh.cz

Poslední změna: před 1 měsícem